Registrace

Po registraci Vás zkontaktuje regionální manager, ověří zadané údaje a zaktivuje Vám mobilní aplikaci.

  • Domů
  • Registrace nového taxikáře

Přihlašovací údaje

Zvolte si Vaše přihlašovací jméno (login) a heslo. Pomocí nich po schválení přihlásíte jak do mobilní aplikace, tak do webové administrace.

Osobní údaje

Zadejte prosím Vaše osobní údaje. Budou zpracovány striktně anonymně dle GDPR požadavků.

Adresa

Zadejte prosím Vaši adresu.

Firemní údaje

Vyplňte firmu (Vaši nebo pod kterou jezdíte) a číslo účtu, na který Vám budeme zasílat peníze.

- /

Údaje o vozidle taxislužby

Vyplňte základní údaje o vozidle - podle nich Vás zákazník pozná a bude vědět, kam nastoupit

Filtry - vybavení vozidla

Pomocí filtrů si Vás zákazník bude moci lépe vybrat. Zaklikněte, jaké služby ve vozidle poskytujete.

Řidič:
Muž
Žena
V autě se kouří:
Ano
Ne
Převoz zvířat:
Ano
Ne
Dětská autosedačka:
Ano
Ne
WiFi ve vozidle:
Ano
Ne
USB nabíječka telefonu:
Ano
Ne
Vlastní hudba přes modulátor:
Ano
Ne
Převoz lyží:
Ano
Ne
Převoz kol:
Ano
Ne

Vaše webová vizitka

Poté, co regionální manager Vaši registraci schválí, získáte webovou vizitku. Můžete si nastavit, jaké položky na ní chcete mít. Po registraci si tyto položky budete mít možnost upravovat z Vaší administrace účtu.

Barva pozadí vizitky:
Zobrazovat telefon:
Ano
Ne
Zobrazovat e-mail:
Ano
Ne
Zobrazovat příjmení:
Ano
Ne
Zobrazovat věk (roky):
Ano
Ne
Zobrazovat město bydliště:
Ano
Ne

SPAM ochrana

Opište prosím bezpečnostní kód z obrázku vpravo

Poznámka

Vaše registrace bude nejprve schválena regionálním managerem. Zde můžete zadat upřesnění k Vaší registraci.

Chcete řídit SnakeTAXI?

Vaše kladná odpověď je možná to nejlepší rozhodnutí ve Vašem životě. Vítejte v teamu, stáhněte si zdarma naši aplikaci, zaregistrujte se a začněte vydělávat. Do začátku Vám darujeme 1000Kč ve formě kreditů, můžete si tedy vydělat ďábelských 6.666Kč, než se rozhodnete, zda změníte Váš taxík na SnakeTaxík. Pokud aplikaci vypnete, nic se neděje a nic neplatíte, ovšem taky nic nevyděláváte. Jsme v pohodě - buďte s námi.

Informace k aplikaci

Aplikace SnakeTAXI i SnakeTAXI driver vyvíjí team našich programátorů. Jsme tak schopni okamžitě reagovat na nové požadavky na funkce a další rozšíření. Appky jsou pro řidiče i zákazníky zcela zdarma.
Dbáme o Vaši bezpečnost. V případě problému můžete stisknout poplachové tlačítko v aplikaci - to vyšle signál o Vašem ohrožení Vašim kolegům v okolí a Váš regionální manager obdrží SMS. Pokud se nepodaří Vás zkontaktovat, dle dohody může volat policii a poskytnout jí aktuální polohu Vašeho vozidla.
V aplikaci běží na pozadí GPS taxametr. Zákazník předem ví kudy pojede a kolik ho orientačně cesta s Vámi bude stát, a máte tak možnost získat i zákazníky, kteří by klasickým taxíkem nejeli a raději využili alternativní služby. GPS taxametr obsahuje řadu unikátních technologií a jsme připraveni na teoretickou situaci, kdy legislativa zruší klasické taxametry a bude uznávat taxametry orientační. Pokud Vás problematika zajímá, kontaktujte nás.
Stejně jako zákazník vyhodnotí jízdu s Vámi a pomůže tak ostatním zákazníkům při výběru řidiče, i Vy hodnotíte Vaše zákazníky. Zde má smysl zejména fakt, kdy zákazník má opakovaně velmi nízké ohodnocení (nebyl na dohodnutém místě k vyzvednutí, poškodil či znečistil Vám vůz, choval se arogantně atd). Takové zákazníky můžeme po poradě s Vámi úplně odstřihnout od aplikace a přes SnakeTAXI se již nesvezou.
Maximálně 15% z Vašeho výdělku bez jakýchkoliv dalších poplatků. Z každé vydělané stokoruny nám zaplatíte maximálně 15Kč. Využívání aplikace je zdarma a neplatíte žádné fixní platby, žádné udržovací nebo licenční poplatky. Teprve v případě, že získáte rito přes aplikaci, odečteme Vám provizi.
Abyste mohli přijmout objednávku, musíte na Vašem kontě mít kredit. Za 1Kč získáte 1 kredit. Kredit si můžete dobít přes platební kartu, nebo si převést část peněz od zákazníků, kteří Vám platili kartou. V případě zájmu můžeme platby evidovat, odesílat na portál EET a účtenku Vašim zákazníkům na e-mail.
V případě, že Vám zákazník chce dát za jízdu spropitné, nikdy se Vám neodečte z kreditu. V případě hotovostních plateb si je necháte, v případě platby kartou je vyplníte obě formuláře (Cena z taxametru a Cena včetně zpropitného). Na EET účtence bude zpropitné správně zaúčtováno a bankovní výpis Vám bude sedět s konečnou částkou.
Hotové peníze od zákazníka můžete klidně strčit do kapsy, jsou Vaše. Provizi z jízdy jsme si strhli z Vašeho kreditu (pouze 15Kč z každé stokoruny). Zákazník může zaplatit i kartou přes platební bránu v aplikaci, která dokonce Vašim stálým zákazníkům dovoluje si kartu uložit a platbu významně zrychlit.
Pokud zákazník platí kartou přes terminál v naší aplikaci, peníze se převedou na naše konto. Pokud si z nich nepřevedete část na kredit, zašleme Vám je každou neděli o půlnoci na Vaše bankovní konto. Všechny, bez poplatků.
Veškeré bankovní poplatky (za platbu kartou, využití platební brány, platby za převody atd) hradíme my. Vy dostáváte výhradně čisté peníze tak, jak bylo zmíněno - maximálně si ponecháváme 15Kč ze stokoruny, nic navíc.
Poté, co si přes naši aplikaci vyděláte 66.666 Kč, dáme Vám zdarma mobil či tablet s GSM/LTE modemem a kvalitním GPS modulem dle aktuální nabídky.
Protože jsou Vaše aktivity a výdělky uchovávány v našich systémech a k dispozici jsou i veškeré finanční doklady, není problém na základě Vaší historie a naší záruky získat u našich partnerů tak výhodný operativní leasing, na který byste jinak neměli šanci dosáhnout. I naším zájmem je, abyste se Vy i Vaši zákazníci cítili v novém voze co nejlépe.
Pokud budete mít zájem, Váš regionální manager Vám sjedná termíny emisí, STK či zdravotní prohlídky. Nejen, že na takto sjednaných prohlídkách nebudete čekat, ale též nic platit - jejich cena bude uhrazena předem naší společností.
Spolupracujeme s celou řadou partnerských autoservisů i dovozcem náhradních dílů do ČR. Pokud budete mít zájem, naši partneři Vám nabídnou cenově velmi výhodné služby i náhradní díly za velkoobchodní ceny.
Díky spolupráci s partnerskými pojišťovnami a velkým objemům transakcí jsme schopni v případě Vašeho zájmu Vaším jménem sjednat pojištění vozidla (ale třeba i úrazové) za hodně dobré ceny a se zajímavými bonusy.
Určitě víte, že uhlídat všechny povinné termíny není jednoduché. STK, emise, platnost OP a ŘP, daňová přiznání... V případě havárie např. s propadlou STK nemáte potom problémy jen Vy a Vaši zákazníci, ale negativní hodnocení získá i naše firma. Proto za Vás důležité termíny hlídáme, předem Vás upozorníme na jejich expiraci a pokud budete ignorovat jejich vyřešení, aplikace Vám nedovolí přijímat objednávky.

Požadované doklady

Po registraci Vás zkontaktuje regionální manager a sjedná si s Vámi schůzku. Na schůzce bude chtít vidět auto a následující doklady, u kterých ověří platnost:

  • Řidičský průkaz
  • Občanský průkaz
  • Žlutá karta řidiče
  • Evidenční kniha taxametru
  • Velký technický průkaz
  • Zelená karta (doklad o pojištění)
  • Doklad o lékařské prohlídce
  • Číslo účtu (pokud je nezádate při registraci)
© SnakeTRADE | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

seo&grafika: SeoGraf | engine: SpeedWeb